Mužské nic

Klid, ticho. Nic se neděje. Všechno je hotovo. Žádné starosti, žádné problémy, žádné myšlenky. Prostě NIC. Čas od času potřebuje každý pravý muž užít si své mužské nic. Jít do lesa nebo jen sedět v pokoji a koukat se z okna nebo si dat dlouhou sprchu.

Nikým a ničím nerušen. V té chvíli neexistuje nic než ta chvíle, přítomný okamžik, ve kterém se nic neděje. Je to úžasný stav, který nám mužům dodává sílu, nastavuje zpátky rovnováhu. Vůbec NIC se neděje. Pro ženy je tento stav jen s těží pochopitelný, ony potřebují aby se stále něco dělo. Je to vlastně rovnováha k našemu mužskému nic. Ale my muži potřebujeme občas vše vypnout a být ve svém nic. V té chvíli jsme hluboce propojeni se svou mužskou podstatou, se svým mužským jádrem. Když se pak ze svého nic vrátíme zpět domů, k rodině, ke své práci. Vracíme se s nově nabitou rovnováhou a novou čerstvou silou. Chlapi, užívejme si svoje chvíle NIC!

Tuto chvíli je třeba si čas od času dopřát, ale určitě tu novou sílu a rovnováhu neucítíš pokud většinu svého času trávíš doma na gauči ;)